Тератогенез

80 студентів

Це третій вебінар із серії «Тератологія/дизморфологія в клінічній практиці». Після перших двох, нинішній вебінар торкається теми синтезу ознак і сигналів, що буде продовжено також у четвертому вебінарі. Численні клінічні приклади та багато графіки підкреслюють контрасти між причиною (етіологією) та механізмами експресії (патогенезом). Подібним чином, різноманітні впливи, що проявляються в якості ознак, які інтерпретуються в сигнали (фенотипи), ілюструються різними функціональними та структурними аномаліями та їх одночасною наявністю, що в деяких випадках називають синдромами.

Вебінар також містить додаткові матеріали – модуль проф. В. Вертелецького про гіпотонію. Зважаючи на те, що гіпотонія є однією з головних ознак, пов’язаних з різними нейро-поведінковими і дизморфічними синдромами (напр., синдром Дауна, синдром Зельвегера), ця тема коротко обговорюється в лекції, а далі набагато ширше в додатку. Коротше кажучи, додаткове відео пропонує інформацію і відео дитини з синдромом Дауна. Також представлена коротка історія дитячої неврології та роль її піонера доктора Г. Зельвегера.

Інструктор

Професор, педіатр і медичний генетик, директор програм розвитку дітей і запобігання вродженим вадам; голова правління МБФ «ОМНІ-мережа для дітей», іноземний член НАН України, член Американської академії педіатрії та Американського коледжу медичної генетики та геноміки; член-кореспондент Академії медицини Аргентини (Буенос Айрес, Аргентина), Doctor Honoris Causa Університету “Києво-Могилянська Академія” та Львівського національного медичного університету.

0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Вільний
УВАГА: Ви повинні пройти нижче-вказані вебінари до того, як зможете записатись на цей.