Тест перевірки знань

45 студентів

Вітаємо!

Цей тест є незвичайним, оскільки він містить питання для визначення вашої здатності інтегрувати зорове і розумове сприйняття аспектів розвитку людини та його змін, незалежно від того, є вони функціональні чи структурні, виникли внаслідок подій у минулому, являють собою спотворення розвитку (дизморфії) чи потенційні ризики. Питання також стосуються здатності інтерпретувати ознаки як сигнали, об’єднувати кластери сигналів в синдроми, та розрізняти фенотипи, що вказують на особливості патогенезу, етіології та епідеміологічних / екологічних впливів – усе це відображається в “натуральній історії” пацієнтів.

Цей тест складений з позиції позитивного досвіду навчання. Зверніть увагу, що в ньому є певні ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ, які допоможуть вам краще зрозуміти поставлені питання. Переглядайте ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ незалежно від того, чи Ви пройшли тест, чи потрібно його пройти повторно (всього у Вас є 3 спроби). Для нас (і для Вас) важливо, щоб Ви набрали максимальну кількість балів – для нас важливо, щоб ви правильно зрозуміли «найкращі» відповіді на поставлені запитання.

Питання тесту охоплюють матеріали, висвітлені в перших чотирьох дескриптивних вебінарах та їх додатках. Учасникам варто освіжити свої знання, переглянувши ці матеріали ще раз. Більше того, Ви можете  користуватись й іншими джерелами інформації.

Учасники, які успішно склали тест (дали 70% або більше правильних відповідей), можуть отримати сертифікат, еквівалентний 10 годинам безперервної медичної освіти (БME) за дистанційною формою навчання. Відповідна кнопка з’явиться після успішного завершення тестування.

Інструктор

Професор, педіатр і медичний генетик, директор програм розвитку дітей і запобігання вродженим вадам; голова правління МБФ «ОМНІ-мережа для дітей», іноземний член НАН України, член Американської академії педіатрії та Американського коледжу медичної генетики та геноміки; член-кореспондент Академії медицини Аргентини (Буенос Айрес, Аргентина), Doctor Honoris Causa Університету “Києво-Могилянська Академія” та Львівського національного медичного університету.

0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Вільний
УВАГА: Ви повинні пройти нижче-вказані вебінари до того, як зможете записатись на цей.