Клінічна тератологія

119 студентів

Це є другий вебінар із серії “Тератологія/дизморфологія в клінічній практиці”. Він містить додаткову інформацію про одну з найновіших наукових клінічних дисциплін – “Клінічну тератологію”. Фактично, це є продовженням першого вебінару і тому ми рекомендуємо, якщо Ви ще не переглянути перший вебінар, розпочати саме з нього.

Другий вебінар показує методику проф. Кеннета Джонса, як оглядати дитину 5 років, розповідає про мальформації, варіанти, дизморфії, тощо, висвітлює такі тератогени, як радіацію, алкоголь і талідомід, розмірковує про необхідність запобігання наслідкам дії цих та інших тератогенів, подає коротку історію створення перших тератологічних товариств у світі.

Вебінар містить також додаткові матеріали – лекцію проф. К. Джонса про внутрішньоматкові судинні порушення як причину вроджених вад.

Інструктор

Професор, педіатр і медичний генетик, директор програм розвитку дітей і запобігання вродженим вадам; голова правління МБФ «ОМНІ-мережа для дітей», іноземний член НАН України, член Американської академії педіатрії та Американського коледжу медичної генетики та геноміки; член-кореспондент Академії медицини Аргентини (Буенос Айрес, Аргентина), Doctor Honoris Causa Університету “Києво-Могилянська Академія” та Львівського національного медичного університету.

0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Вільний
УВАГА: Ви повинні пройти нижче-вказані вебінари до того, як зможете записатись на цей.