Діти та алкоголь: корені і перспективи

70 студентів

Частина 1 серії вебінарів “Тератогенез алкоголю” стосується історичних перспектив, що пов’язують алкоголь із цивілізованими суспільствами з метою підкреслити корені постійних перешкод, які створює алкоголь для суспільного здоров’я, зокрема ембріону. Зміст намагається розширити сприйняття і запам’ятовування за допомогою двох центральних акцентів:  по-перше, за допомогою акценту на твори мистецтва, по друге, за допомогою акценту на термінологію, корені якої сягають людської захопленості міфологією, легендами і поезією. Маємо на меті підкреслити аспекти, які не втрачають актуальності і створюють перешкоди для суспільного здоров’я, зокрема ембріону.

Вебінар має два додатки – майстер-клас “Вплив тератогенезу алкоголю на нейророзвиток і поведінку” від міжнародного експерта докторки Клер Коулз (Dr. C. Coles) з Університету Еморі, Атланта, США та відео “Принципи тератології” від проф. Володимира Вертелецького (Мобіль, Алабама, США).

Інструктор

Професор, педіатр і медичний генетик, директор програм розвитку дітей і запобігання вродженим вадам; голова правління МБФ «ОМНІ-мережа для дітей», іноземний член НАН України, член Американської академії педіатрії та Американського коледжу медичної генетики та геноміки; член-кореспондент Академії медицини Аргентини (Буенос Айрес, Аргентина), Doctor Honoris Causa Університету “Києво-Могилянська Академія” та Львівського національного медичного університету.

5.0
1 total
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Відгуки

  • Алла Паштепа

    Діти та алкоголь .корені та перспективи .

    Мудро , цікаво , зрозуміло . Дякую за факти історичні !
Вільний